همزمان با روز جهانی کار و کارگر، جشن روز کارگر و مراسم تجلیل از کارگران نمونه در محل کارخانه کوثر به چین سامین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سامین، جشن روز کارگر و مراسم تجلیل از همکاران نمونه با حضور مدیرعامل محترم ، مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، فرماندار شهرستان تربت جام و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

دکتر شریفی در سخنانی با اشاره به موفقیت ها و دستاورد های شرکت سامین طی سالهای گذشته، اظهار کرد: با تلاش و کوشش جمعی پرسنل توانستیم موفقیت های چشمگیری را در جامعه کوچک تولیدی شهرستان تربت جام بدست بیاوریم و اکنون جایگاهی ویژه ای در گروه صنعتی این منطقه محروم کشور پیدا کرده ایم و امیدوارم که امسال هم با نشاط و تلاش مضاعف سال مشارکت در تولید را محقق سازیم.
مدیرعامل محترم شرکت کوثر به چین سامین خاطر نشان شد: امسال با برنامه ریزی بهتر و استفاده از نیروی انسانی، تجهیزات، امکانات با افزایش بهره وری و بهره دهی امیدواریم تعهدات و تولیدات شرکت را مطابق برنامه ریزی پیش بینی شده افزایش دهیم.
در ادامه مراسم، مدیرکل محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و فرماندار شهرستان تربت جام از خدمات ارزنده ی مدیرعامل محترم شرکت سامین با اهدای لوح تقدیر قدردانی کردند.
در این مراسم برنامه های بسیار شاد در آیتم های مختلف برای کارکنان اجرا و در پایان از 4 نفر از همکاران نمونه در سال جاری با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه نقدی قدردانی شد.