از غم دوست در این میکده فریاد کشیم

دادرس نیست که در هجر رخش داد کشیم

چهاردهم خردادماه، سالروز عروج ملکوتی سرقافله ی جنبش بیداری اسلامی و بنیان گذار شکوهمندترین انقلاب قرن بیستم، حضرت امام خمینی (ره) است. شخصیتی که نماد یک رهبر مردمی بود؛ از میان مردم برخاست، با مردم زیست و درنهایت یک نظام مردم سالار دینی را به یادگار نهاد.
از دیگرسو نیز، فرارسیدن نیمه ی خردادماه، یادآور قیام یاران باوفای ایشان، ملت مؤمن و انقلابی است که در ١٥خرداد ١٣٤٢، به رهبر فرزانه و صدیق خود لبیک گفتند و با نثار خون خویش، نقطه ی عطفی را در آغاز انقلاب اسلامی و خیزش اسلام خواهانه رقم زدند و افق های روشن پیروزی در برابر رژیم های طاغوتی را برای ملت های مستضعف جهان ترسیم نمودند.

سال ها می گذرد، حادثه ها می آید

انتظار فرج از نیمه خرداد کشیم

اینک پس از گذشت سالها از رحلت جانسوز امام راحل (ره)، صدای ایشان همچنان در گوش زمان جاری است و همه ی ما مردم کشور، وارث خون شهدای بزرگوار هستیم؛ چه بسا با احساس تکلیفی خطیرتر از گذشته برماست که با آرمان های متعالی حضرت امام(ره) و شهدای عظیم الشان انقلاب اسلامی، تجدید پیمان کنیم.
روابط عمومی شرکت صنایع غذایی کوثر به چین سامین، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت جانسوز و ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای قیام خونین 15 خرداد، اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواهان است.