به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع غذایی کوثر به چین سامین ، مرحله نهایی فرآیند اخذ تقدیر نامه تعالی سال ۱۴۰۲ این شرکت تولیدی نیز طی روزهای 28 و 30 دی ماه 1402 با حضور حمیدرضا شریفی مدیرعامل، معاونین، مدیران شرکت و ارزیابان مرکز ملی تعالی سازمانی کشور انجام شد.

این مرحله در ادامه ی فرآیند هر ساله ی ارزیابی جایزه ملی تعالی، بر این اساس طی مراحلی همچون تدوین اظهارنامه، خودارزیابی و تدوین پروژه‌های بهبود، وارد گام نهایی خود (یعنی سایت ویزیت )شد.

شایان ذکر است که شرکت به چین سامین در دوره گذشته، موفق به اخذ تعهد به تعالی و با اقدامات بهبود صورت گرفته، در این دوره برای کسب تقدیر نامه از جایزه ملی تعالی و پیشرفت اقدام کرده است.

شرکت کوثر به چین سامین، از شرکتهای تابعه هلدینگ کوثر صبا می باشد که محصولات خود را با نام تجاری “مانیلو” به بازار عرضه می نماید. انواع کنسروجات غیر گوشتی (مانند کنسرو لوبیا , کنسرو بادمجان , کنسرو نخود فرنگی , کنسرو نخود آبگوشتی، کنسرو لوبیا باقارچ، کنسرو سبزیجات و کنسرو ذرت)، انواع مرباجات(هویج , توتفرنگی و آلبالو )، و انواع رب گوجه فرنگی (رب گوجه فرنگی در بسته بندی 400 , 800 و 4/300 گرمی و رب فله 230 کیلو گرمی)، از جمله محصولات این شرکت می باشد.